شناخت برترین های تیراندازی استان خوزستان به مناسبت روز خبرنگارمسابقات تیراندازی استان خوزستان به مناسبت روز خبرنگار با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، سید سالار محمدنیا رئیس هیات تیراندازی استان خوزستان ضمن تبریک روز خبرنگار، با اشاره به اینکه این مسابقات با هدف تجلیل از زحمات فعالان عرصه رسانه و خبر برای چهارمین سال متوالی در سالن تیراندازی قدس اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در این مسابقه در حدود ۵۰ نفر از اصحاب رسانه با هم به رقابت پرداختند.
وی افزود: این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان و در رشته تفنگ بادی برگزار شد که باشناخت نفرات برتر به پایان رسید.
رییس هیات استان خوزستان عنوان کرد: در بخش تفنگ بادی آقایان رضا خبازان از خبرگزاری ایرنا، شایان حاجی نجف از خبرگزاری ایسنا و مهرداد پرویزی از خبرگزاری اهواز خبر ۱۴ به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
محمدنیا در ادامه گفت: در بخش تفنگ بادی بانوان نیز کوثر کریمی از خبرگزاری مهر، مهناز دژبان و پریسا زنگنه منش هر دو از خبرگزاری ایسنا به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
شایان ذکر است که در پایان این مسابقه، شرکت کنندگان با حضور در سالن آموزش هیات تیراندازی، ضمن شرکت در کارگاه تئوری آموزش تیراندازی به مدرسی مهدی نیسی پور مسئول کمیته آموزش هیات، در یک ضیافت ناهار که توسط هیات تیراندازی خوزستان تدارک دیده شده بود حضور داشتند.