علی دادگر: طرح ملی همگانی تیراندازی در کشور اجرا می شودرییس فدراسیون تیراندازی از برگزاری طرح ملی همگانی تیراندازی با هدف توسعه این رشته و بسط آن در سراسر کشور به مرحله اجرا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی در حاشیه برگزاری مجمع عمومی و سالیانه اظهار داشت: پیشنهاد کرده ایم که ورزش تیراندازی همانند رشته والیبال در سطح کشور پشتوانه سازی شود چون رشته والیبال در دنیا جزو ۱۰ تیم برتر و در آسیا اول است.
علی دادگر اضافه کرد: طرح ملی همگانی تیراندازی در مرحله جذب اعتبارات قرار دارد و از اول مهرماه کار خود را آغاز خواهد کرد.
وی افزود: ۳۰۰ پایگاه تیراندازی در سراسر کشور در این طرح فعال می شوند و برای آموزش هر فرد، مبلغی برای هزینه ها از قبیل ساچمه، تفنگ و مربی دریافت خواهند کرد.
دادگر اضافه کرد: در سال گذشته برای الکترونیکی کردن سالن های تیراندازی در سراسر کشور اقدام شده است اما باید با اداره حقوقی فدراسیون هماهنگ های لازم صورت گیرد تا مشکلات حقوقی را در آینده نداشته باشیم.
رییس فدراسیون تیراندازی در ادامه تصریح کرد: سال گذشته مدیران کل ورزش و جوانان استان ها از محل ۲۷ دهم درصد اعتبارات، کمک های مناسبی را به هیات های استانی داشته اند ولی برخی روسا نتوانسته اند این اعتبارات را جذب کنند.
دادگر تصریح کرد: برخی از هیات های استانی شتاب زده برای افتتاح طرح ها و سالن های نیمه تمام تیراندازی اقدام می کنند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: کشور ایران در حال جنگ اقتصادی با شیطان بزرگ است و باید مردانه و منطقی به مسایل نگاه کرده و معقولانه تصمیم بگیریم.