حمایت مدیر کل ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد از هیات تیراندازی استاننشست صمیمی علوی مدیر کل ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد با مومنی منش رئیس و اعضای هیات تیراندازی و ورزشکاران و قهرمان این هیات برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی به نقل از پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، در این نشست که در محل هیات تیرانداری استان برگزار شد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان از حمایت مادی و معنوی اداره کل از ورزش تیراندازی خبر داد و خواستار تلاش در رسیدن به سکوهای قهرمانی در این رشته شد.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،هیات تیراندازی استان را یکی از هیات های فعال ورزش کهگیلویه وبویراحمد ذکر و اظهار امیدواری کرد با تلاش ورزشکاران و حمایت مسئولین استانی وکشوری شاهد ارتقا و رشد این رشته در کشور و کسب سکوهای قهرمانی باشیم .
علوی ،از حمایت اداره کل ورزش استان جهت معرفی ورزشکاران رشته های تیراندازی که قصد خرید سلاح شخصی و تجهیزات تیراندازی را دارند با معرفی به بانک های طرف قرارداد جهت اخذ تسهیلات خبر دادند و افزود:از ورزشکارانی که تجهیزات شخصی خریداری کنند مبلغی به عنوان یارانه اهدا می شود.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از اقدامات رئیس و اعضای هیات تیراندازی استان در ارتقا و شناسایی این رشته به جوانان ،خواستار برگزاری مدارس استعداد یابی در جهت شناسایی ورزشکاران مستعد در این رشته شد و از تعمیر و تجهیز سالن ۱۰متر یاسوج در زمینه سیستم روشنایی،سرمایشی و گرمایشی و ایجاد رختکن ها خبر داد. وی در خصوص تجهیز سالن بزرگ علی آباد و یاسوج تصریح کرد:در صورت تجهیز این دو سالن ،استان بعد از سالن 80 خط فدراسیون به مجهزترین سالن تیراندازی کشور مجهز خواهد شد که این افتخاری بزرگ در عرصه این رشته در کشور خواهد بود.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از راه اندازی سالن های تیراندازی گچساران و کهگیلویه در آینده نزدیک خبر و از رئیس و اعضای این هیات خواست در رسیدن هیات تیراندازی به جایگاه اصلی خود در کشور تلاش کنند.
مومنی منش رئیس هیات تیراندازای استان ،افتخارات ورزش کهگیلویه وبویراحمد را ثمره حمایت ها و تلاش شبانه علوی مدیر کل ورزش استان دانست و خاطر نشان کرد: علوی مدیر کل ورزش استان بی شک یکی از بهترین مدیران موفق و تاثیر گذار در ورزش استان در چند سال اخیر بوده و این حضور زمینه رشد و ارتقای رشته های مختلف ورزش کهگیلویه وبویراحمد در کشور شده است .
رئیس هیات تیراندازی استان از حمایت های مدیر کل ورزش استان از ورزش تیراندازی تقدیر و از برگزاری مجمع عمومی و سالیانه هیات تیراندازی استان در آینده نزدیک خبر داد.