صداقت: پیش‌بینی می‌کردم مدال‌های بیشتر و خوش‌رنگ‌تری بگیرمعضو تیم تیراندازی دانشجویان گفت: پیش‌بینی مدال‌های بیشتر و خوش‌رنگ‌تری را می‌کردم اما باز هم خدا را به خاطر اینکه دست خالی به ایران باز نمی‌گردم، شکر می‌کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مهیار صداقت پس از کسب مدال طلای تیمی میکس در رشته تفنگ اظهار داشت: سطح مسابقات بسیار بالا بود و بیشتر تیراندازان از مسابقات اروپا راهی این مسابقات شدند و همین امر باعث شد تا رقابت‌ها سنگین باشد. برای کسب این مدال تلاش زیادی کردم و تمریناتم به نتیجه رسید.
وی افزود: خوشبختانه در این مسابقات توانستم به مدال نقره تیمی و طلای میکس تفنگ دست پیدا کنم و در پایان رقابت‌های تفنگ در سی‌امین دوره یونیورسیاد اولین مدال‌های بین‌المللی خود را به دست آورم، البته پیش‌بینی مدال‌های بیشتر و خوش‌رنگ‌تری را می‌کردم اما باز هم خدا را به خاطر اینکه دست خالی به ایران باز نمی‌گردم، شکر می‌کنم.
تیرانداز دانشجوی کشورمان تاکید کرد: کار من در این مسابقات با دو مدال به پایان رسید اما امیدوارم این مدال‌ها آغاز راه سایر ورزشکاران در کاروان ایران باشد و در پایان مسابقات با بیشترین مدال ها در جایگاهی مناسب قرار بگیریم.