خدمتی: برنامه‌ریزی من برای توکیو است/ امیدوارم بهترین نتیجه‌ام مدال المپیک باشدبانوی تیراندازی کشورمان ابراز امیدواری کرد در المپیک توکیو مدال بگیرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، جمه خدمتی ملی‌پوش تیراندازی کشورمان درباره نخستین سهمیه المپیکی که کسب کرد، اظهار داشت: در دومین مسابقه جام جهانی توانستم اولین سهمیه کشورم را بگیرم. در خفیف هم با امتیاز ناچیز به فینال نرفتم که آن هم به خاطر مشکلات فشنگ بود. البته این مشکلات همیشگی و زمانی که به تیم ملی آمدم، وجود داشته است. امیدوارم در المپیک بهترین نتیجه را بگیرم که مدال باشد.

وی درباره شرایط تیم و اعزام هانوفر گفت:‌ قرار است به هانوفر برویم، می‌خواهیم زودتر در آلمان حضور داشته باشیم تا تمرین کنیم. من سهمیه المپیک را گرفته‌ام و برنامه‌ریزی می‌کنم تا در توکیو بهترین نتایج را کسب کنم. در حال حاضر هم در مسابقات پیش رو برای کسب تجربه شرکت می‌کنم امیدوارم مدال هم بگیرم.

ملی‌پوش تیراندازی کشورمان درباره اینکه در المپیک در چند ماده شرکت می‌کند، گفت: در حال حاضر می‌تواند در دو مسابقه شرکت کند اگر یکی از پسران سهمیه المپیک بگیرد می‌توانم در میکس هم تیر بزنم اما تا مسابقات تمام نشود چیزی مشخص نیست. فعلا زمان زیادی باقی مانده است.
منبع: فارس