معتمدیان: امیدواریم اولین مدال آور المپیک از استان خراسان جنوبی باشدنجمه خدمتی اولین ورزشکار کشورمان که موفق به کسب نخستین سهیمه ورزش ایران در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو شده بود به همراه رئیس فدراسیون تیراندازی با استاندار خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، ، محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی، در این دیدار ضمن تبریک موفقیت این بانوی ورزشکار ارزشمند در کسب نخستین سهمیه ورزش ایران در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، گفت: امید است اولین مدال المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز از این استان و توسط نجمه خدمتی برای کشور به دست آید.
استاندار خراسان جنوبی ضمن تاکید بر سرمایه های ارزشمند نیروی انسانی که در این استان وجود دارد ، گفت: علی رغم برخی ضعف های زیرساختی در استان ، وجود ورزشکارانی همچون نجمه خدمتی برای این استان سرمایه است .
معتمدیان، با بیان اینکه خراسان جنوبی نیازمند توجه ویژه از سوی مسئولین کشوری است، افزود: در صورت توجه به استعدادهای ناشناخته ای که در این استان وجود دارد قطعاً توفیقات و موفقیت های بیشتری برای استان و کشور حاصل خواهد شد.
وی بابیان اینکه توجه به ورزش قهرمانی از اولویت های ما در استان است، افزود: خوشبختانه اخیراً اقدامات شایسته ای در این زمینه در استان صورت گرفته و شاهد جهش خوبی در این زمینه در استان بوده ایم.
استاندار خراسان جنوبی در پایان ضمن تقدیر از والدین ، مسئولین استانی و کشوری مرتبط با این موفقیت، گفت: قطعاً کسب این موفقیت ها در سایه تلاش ، برنامه ریزی و حمایت افرادی اتفاق افتاده که امیداوریم این حمایت ها تا حصول نتیجه نهایی که کسب مدال است ادامه داشته باشد؛ این در حالیست که مسئولین استانی نیز آماده کمک و مساعدت لازم هستند.
در این دیدار، علی دادگر، رییس فدراسیون تیراندازی کشور، مهران سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی و خانواده نجمه خدمتی نیز حضور داشتند.