سید سالار محمد نیا: تیراندازی خوزستان از نظر آموزشی و فنی متحول می‌شودرییس هیات تیراندازی خوزستان با بیان این‌که در سال 98 بحث آموزش اهمیت زیادی دارد، گفت: فکر می‌کنم امسال یکی از پرکارترین سال‌های آموزشی تیراندازی این استان باشد و با توجه به برنامه های مدنظر هم از نظر آموزشی و هم فنی متحول خواهیم شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، سید سالار محمد نیا درباره حضور سرمربی اوکراینی تیم‌ملی تپانچه در این استان و برگزاری چند دوره آموزشی برای تیراندازان و مربیان، اظهارکرد: برای حضور سماکین در خوزستان به فدراسیون درخواست داده بودیم که خوشبختانه موافقت شد و سفری سه روزه به استان داشت. وی لیگ تیراندازی خوزستان را از نظر کیفی و کمی بررسی و یک کلاس آموزشی برای نفرات استان در رشته تپانچه برگزار کرد که با استقبال خوبی رو به رو شد که در انگیزه ورزشکاران استان تاثیر بسزایی داشت.
وی در ادامه گفت : همچنین یک کارگاه آموزشی برای مربیان استان با حضور این سرمربی برگزار شد و مربیان با روش‌های روز دنیا آشنا شدند و باتوجه به اینکه همه ورزشکاران نمی توانند در مسابقات کشوری و تهران حاضر شوند حضور این مربی اوکراینی در استان‌های مختلف فرصت بسیار خوبی است تا تیراندازان بهره لازم را ببرند.
رییس هیات تیراندازی خوزستان در پایان خاطر نشان کرد: سالن تیراندازی خوزستان در مجموعه ورزشی قدس اهواز واقع است و دارای سیبل‌های الکترونیکی می باشد که باعث شده رکورد تیراندازان استان افزایش و سطح رکوردی آن‌ها به ملی‌پوشان نزدیک شود.