صالحی امیری: از فدراسیون تیراندازی حمایت ویژه ای خواهیم کردرئیس کمیته ملی المپیک در بازید از فدراسیون تیراندازی گفت: تیراندازی با کسب نخستین سهمیه المپیک 2020 توکیو آینده بهتری خواهد داشت که در این مسیر کمیته ملی المپیک نیز حمایت ویژه ای خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در این بازدید رئیس کمیته ملی المپیک به همراه برخی از اعضای هیئت اجرایی و شاهرخ شهنازی، دبیر کل کمیته ملی المپیک در نشستی با علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی دیدار و گفت گو کرد.
رئیس کمیته ملی المپیک در این دیدار به حمایت کامل این کمیته از فدراسیون تیراندازی در مسیر بازیهای المپیک اعلام آمادگی کرد و قول های مساعدی در خصوص این رشته المپیکی داد.
صالحی امیری ضمن تبریک این موفقیت به دست آمده در کسب نخستین سهمیه بازی های المپیک 2020 توکیو گفت: علی دادگر از مدیران پر تلاش کشور و عضویت اجرایی کمیته ملی المپیک است که بنده به وی ایمان دارم و مطمئن هستم تیراندازی کشور آینده بهتری خواهد داشت.
رییس کمیته ملی المپیک در پایان خاطر نشان کرد: از امروز حمایت ویژه ای از فدراسیون تیراندازی خواهیم داشت تا با تلاش شما ورزشکاران شاهد موفقیت های بیشتری در این رشته باشیم.
در پایان این بازدید از طرف هیات رییسه فدراسیون تیراندازی از نجمه خدمتی و الهام هاشمی تجلیل به عمل آمد.