مرحله اول مسابقات آزاد سلاح های بادی آقایان با معرفی نفرات برتر پایان یافتمرحله اول رقابت های آزاد تیراندازی آقایان با حضور سفیر کشور تونس برگزار و در پایان نفرات برتر مشخص و معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، نخستین مرحله از مسابقات آزاد سلاح های بادی کشور امروز 23 فروردین ماه در بخش آقایان برگزار شد که طارق بالطیب سفیر کشور تونس با حضور در این فدراسیون از نزدیک روند فعالیت قهرمانان تیراندازی را مشاهده کرد.
در این بازدید که علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی و مسئولان این فدراسیون نیز حضور داشتند، سفیر تونس از بخش های مختلف فدراسیون تیراندازی بازدید کرد.
در ادامه با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی رده سنی جوانان و نوجوانان، امیرسیاوش ذوالفقاریان از سمنان، علی گرمابی از خراسان رضوی و پارسا امیریان از ایلام به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در رده سنی بزرگسالان این رشته نیز، پوریا نوروزیان از ایلام، امیرمحمد نکونام و مهیار سهرابی هر دو از تهران به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در تپانچه بادی آقایان رده سنی جوانان و نوجوانان، سجاد پورحسینی از گیلان، عرفان صلواتی و پوریا توپچی هر دو از تهران به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم ایستادند.
در همین رشته و رده سنی بزرگسالان نیز، جواد فروغی از ایلام، مرتضی علی محمدی از قزوین و محمد رسول عفتی از کرمانشاه عناوین برتر را به خود اختصاص دادند.
گفتنی است، علی دادگر رییس فدراسیون، طارق بالطیب سفیر کشور تونس ، مسعود شیخی فرد مدیر کمیته مسابقات و لیگ، الکساندر سماکین سرمربی تیم ملی تپانچه و ناصر رسولی مدیر کمیته تیم های ملی در مراسم اهدای مدال و احکام ورزشکاران حضور داشتند.