هفته پنجم لیگ دسته یک تیراندازی بانوان با معرفی نفرات برتر پایان یافتهفته پنجم لیگ دسته یک تیراندازی بانوان به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با معرفی برترین های به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این دوره از رقابتها با حضور 7 تیم امروز 18 بهمن ماه در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که در رشته تفنگ تیم هیات گرمسار به عنوان میزبان در مقابل تیم های هیات کرمان، باشگاه انقلاب و مقاومت مرکزی به پیروزی رسید و در مقابل تیم های ساچمه بیژن، سبز فرازان سپاهان و بازرگانی محمدنژاد نتیجه را واگذار کرد.
در رشته تپانچه نیز تیم میزبان در برابر تیم های، بازرگانی محمد نژاد، هیات کرمان، مقاومت مرکزی و سبز فرازان سپاهان مغلوب و در مقابل تیم های ، ساچمه بیژن و باشگاه انقلاب به پیروزی دست یافت.
با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی، پرنیا بابایی از باشگاه انقلاب و فاطمه طاهری از مقاومت مرکزی موفق شدند مقام های اول و دوم را از آن خود کنند. در این رشته فروغ هدایت از بازرگانی محمد نژاد به مقام سومی دست یافت .
در رشته تپانچه بادی نیز، فاطمه قدرت آبادی از هیات گرمسار، اعظم عبدی از مقاومت مرکزی و نوشین پی خسته از هیات کرمان موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.