مراسم معارفه سماکین برگزار شدمراسم معارفه الکساندر سماکین سرمربی تیم ملی تپانچه امروز با حضور علی دادگر و اعضای تیم ملی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در این مراسم علی دادگر رئیس فدراسیون با اشاره به زمان باقی مانده تا بازیهای آسیایی جاکارتا به مربی اکراینی و ملی پوشان تپانچه تاکید کرد شبانه روز کار و تلاش کنند تا پرچم ایران در این دوره از بازیها به اهتزاز درآید.
وی ادامه داد: مسابقات مونیخ آلمان، رقابتهای کسب سهمیه المپیک و مسابقات متعددی را پیش رو داریم، در اینجا اعلام می کنم هیچ فردی در حاشیه امنیت نیست و اگر کوتاهی و یا رفتاری غیر حرفه ای شاهد باشیم بدون شک با مسببان آن برخوردار می کنیم چرا که همه ما نسبت به عملکرد خود باید پاسخگو باشیم.
الکساندر سماکین نیز با اشاره به حضور دوباره اش در ایران گفت: پس از 12 سال به تهران بازگشتم و از این حضور خرسندم. من شناخت خوبی نسبت به ورزشکاران تیرانداز ایران دارم و می دانم آنها چه ظرفیت و پتانسیلی دارند. من آمده ام تا با ایجاد یک فضای متعاملی مناسب با ورزشکاران و مربیان ایرانی برای موفقیت کار و تلاش کنم و از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.
گفتنی است در این مراسم اعضای تیم ملی ضمن معرفی خود، روزمه ای از موفقیت ها و مدال های کسب شده داخلی و بین المللی خود را بیان کرد.
پس از این نشست نخستین تمرین تیم ملی تپانچه با حضور الکساندر سماکین برگزار شد.