برترین های مرحله چهارم مسابقات آزاد تفنگ بادی معرفی شدندبا برگزاری مرحله چهارم مسابقات آزاد تفنگ بادی، نفرات برتر معرفی و شناخته شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این دوره از رقابتها به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طی دو روز در محل سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که در پایان نفرات برتر آقایان و بانوان شناخته شدند.
با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی بانوان رده سنی جوانان و نوجوانان، فاطمه کرم زاده از بوشهر، آرمینا صادقیان از ایلام و نازنین زینب جعفری از تهران به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در فینال تفنگ بادی آقایان نیز، امیر محمد نکونام از تهران، امیرسیاوش ذوالفقاریان از سمنان و علی گرمابی از خراسان رضوی عناوین برتر را به خود اختصاص دادند.
در رشته تفنگ بادی آقایان رده سنی بزرگسالان نیز، امیر حسین گل پسند از زنجان، پوریا نوروزیان از ایلام و حسین باقری از اصفهان به مقام های اول تا سوم یافتند.
در رشته تفنگ بادی بانوان نیز، حسنا توتون چی از تهران، نجمه خدمتی از خراسان جنوبی و مهدیه عباسی فر از قزوین بر سکوی اول تا سوم تکیه زدند.
گفتنی است دکتر علی دادگر رییس فدراسیون، اکبر محمودی مشاور عالی، رضا ملک محمدی دبیر، مسعود شیخی فرد مدیر کمیته مسابقات و لیگ و امین صانعی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی فدراسیون در مراسم اهدای احکام ورزشکاران حضور داشتند.