دیدار دادگر با تولیدکنندگان تجهیزات تیراندازیرییس فدراسیون تیراندازی با هدف تعامل و بهره مندی از ظرفیت و دانش نخبگان داخلی، با تولیدکنندگان تجهیزات تیراندازی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، علی دادگر به همراه سایر مسوولان فدراسیون در بازدید از شرکت ها و تولیدکنندگان تجهیزات تیراندازی، راهکارهای تعمیم و ارتقای دانش تیراندازی را مورد بررسی قرار داد.
وی در این بازدید ها که از صبح امروز آغاز شد، با مدیران شرکت های زوبین، آریو سورن، آماج و پیشگامان تجارت پرشیا دیدار و از نزدیک با روند فعالیت های آنان آشنا شد.
دادگر در این بازدیدها ضمن ابراز تمایل به حضور پررنگ بخش خصوصی در ورزش تیراندازی اشاره کرد و گفت: رویکرد ما حضور بخش خصوصی و بهره مندی از دانش و تجربه نخبگان ایرانی است و برای اتحاد، انسجام و تعامل سازنده با هدف ارتقای سطح تیراندازی کشور این دیدارها را برنامه ریزی کرده ایم.
وی افزود: از مدت ها پیش در پی فرصتی بودم تا از نزدیک ضمن بررسی ظرفیت ها و پتانسیل بخش خصوصی، راهکارهای تعامل دو طرفه را ارزیابی کنم و امروز خوشحالم که شرکت ها و تولیدکنندگان تجهیزات تیراندازی به عنوان شرکت های دانش بنیان و با بهره مندی از دانش جوانان ایرانی، جایگاهی در خور شان و نام ایران به دست آورده اند.
رییس فدراسیون تیراندازی تاکید کرد: سیاست ما در این فدراسیون آن است که بخش خصوصی را کنار خود بینیم و اعتقاد دارم هر چه این حضو پررنگ تر باشد، فایده و نتایج آن به جامعه تیراندازی، قهرمانان و ورزشکاران آن می رسد.
در این بازدید تولید کنندگان تجهیزات تیراندازی نیز با بیان مسایل و مشکلات خود، ضمن تقدیر از رویکرد جدید علی دادگر، از تعامل سازنده با فدراسیون تیراندازی استقبال کردند.
تهیه و تولید تجهیزات تیراندازی، بهره مندی از دانش بومی، ارتقای سطح فنی، بیان پیشنهادات سازنده، افزایش کیفیت و ... از دیگر مواردی بود که در این نشست در مورد آن بحث و تبادل نظر شد
گفتنی است علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی در برنامه خود بازدید از سایر تولید کنندگان داخلی را در برنامه دارد.