سالن تیراندازی پلدختر افتتاح شدباحضور مدیران ورزش وجوانان استان لرستان و مسئولین شهرستانی سالن تیراندازی پلدختر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در مراسمی باحضور علی یاور عزیزپور مدیرکل ورزش وجوانان لرستان،سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدخترومعمولان در مجلس شورای اسلامی ،عبدالله عزیزپور معاون امور جوانان ورزش وجوانان لرستان ،نعمت الله دستیاری فرماندار پلدختر ، علی محمد نورعلیوند رییس ورزش وجوانان پلدختر وحمید خدادادی رییس هیات تیراندازی لرستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی، سالن تیراندازی این شهرستان به بهره برداری رسید.
حمید خدادادی رییس هیات تیراندازی لرستان در حاشیه افتتاح سالن تیراندازی پلدختر گفت: این سالن با شش خط و دو قبضه سلاح با اعتباری بالغ بر 30 میلیون تومان در سالن شهید نعمتی واقع در مجموعه ورزشی شهید سرمالیان پلدختر ایجاد شده است.
او با بیان اینکه لرستان دارای استعداد های خوبی در تیراندازی است ،افزود: امیدواریم با افتتاح این سالن شاهد شکوفایی ورزش تیراندازی در پلدختر باشیم.
خدادادی با بیان اینکه این پنجمین استان است که سالن تیراندازی در آن راه اندازی می شود، گفت: سالن تیراندازی شهرستانهای الیگودرز ودورود نیز آماده افتتاح است و سالن کوهدشت ونورآباد را نیز در سال 98 به بهره برداری خواهیم رساند.

رییس هیات تیراندازی لرستان با بیان اینکه 300 ورزشکار سازمان یافته در هیات تیراندازی لرستان وجود دارد،یادآورشد: ورزش تیراندازی در خرم آباد ،بروجرد، ازنا والشتر فعال است.
خدادادی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به جایگاه تاریخی تیراندازی در فرهنگ مردم لرستان هدفمان توسعه ورزش این رشته در سطح تمام استان است تا با روی آوردن مردم به سمت این ورزش شاهد تخلیه انرژی آنان در جهت درست وبهینه ایی باشیم