دادگر: کسب مدال تیراندازی در المپیک دور از دسترس نیسترئیس فدراسیون تیراندازی کشورمان گفت: با توجه به کسب کرسی در هیات اجرای فدراسیون جهانی و موفقیت اخیر قهرمانان تیراندازی در مسابقات مختلف بین المللی، جامعه جهانی توجه ویژه ای به ایران دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، علی دادگر که برای حضور در مجمع انتخابات هیات تیراندازی استان کرمانشاه راهی این استان شده بود ، تصریح کرد: رشد و توسعه رشته تیراندازی برای مسوولان نظام بسیار مهم است چرا که توان نظامی کشور را در زمان صلح به رخ جهانیان می کشد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با توجه به کسب کرسی در هیات اجرایی فدراسیون جهانی و موفقیت اخیر قهرمانان تیراندازی در رقابت های جهانی و بین المللی و کسب مدال هایی که برای نخستین بار در تاریخ ورزش تیراندازی به دست آمده ، امروز جامعه جهانی توجه ویژه ای به ایران دارد و جا دارد با تلاش بیشتر برای اعتلای این ورزش فعالیت خود را دو چندان کنیم.

رییس فدراسیون تیراندازی با اشاره به شرایط خاص این رشته و استعداد های ورزشی استان کرمانشاه، یادآور شد: در بخش میکس مشکلی از بابت حضور آقایان و بانوان نداریم و این ظرفیت بالایی برای حضور و کسب موفقیت به شمار می رود.

دادگر ادامه داد: آمار‌هایی که از سلاح‌های مجاز در این استان در اختیار من قرار گرفته نشان می‌دهد علاقمندی به این رشته ورزشی در استان بسیار بالاست و همچنین با توجه به بافت و فرهنگ منطقه استعدادهای بسیار بالایی در این استان وجود دارد که می توان با رشد و توسعه آنها زمینه را برای موفقیت و کسب عنوان جهانی برای این رشته فراهم کرد.