مرحله اول مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی با معرفی نفرات برتر پایان یافتمرحله اول رقابت های تیراندازی به اهداف پروازی با معرفی برترین های رشته تراپ آقایان و بانوان همراه بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، نخستین مرحله از مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی کشور با حضور 168 ورزشکار طی 3 روز در سایت مجموعه ورزشی آزادی تهران، به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) برگزار شد که در پایان نفرات برتر در رشته تراپ آقایان و بانوان مشخص شدند.
در رشته تراپ سطح A آقایان، علیرضا عسگری از تهران، محمد حسین پرورش نیا از اصفهان و رضا آقاجانی از گیلان به ترتیب به عناوین اول تا سوم بسنده کردند.
در رشته تراپ سطح B آقایان نیز بابک یگانه از تهران، عبدالعلی ستوده خو از بوشهر و میثاق کریم زاده ار تهران به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.
همچنین در رشته تراپ بانوان، مرضیه پرورش نیا از اصفهان، سپیده سیرانی از تهران و فاطمه امیری بهزادی از کرمان به ترتیب به مقام های اول تا سوم رضایت دادند.
گفتنی است این رقابت ها با حضور علی دادگر رییس فدراسیون، بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان و رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون، سعید مرادی رییس سازمان تیم های ملی، امین صانعی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی و گوران ماکسیموویچ مربی و قهرمان المپیک برگزار شذ و از طریق شبکه ورزش سیما و رادیو ورزش روی آنتن رفت.
فردا این مسابقات در رشته دوتایی با برگزاری فینال به پایان خواهد رسید.