قفل توسعه ورزش تیراندازی استان باز خواهد شدرئیس هیات تیراندازی کهگیلویه و بویر احمد از ایجاد سالن های اختصاصی تفنگ و تپانچه در شهر های یاسوج و سی سخت و راه اندازی سایت اهداف پروازی یاسوج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، محمد مومنی منش با بیان این خبر گفت: با توجه به تفاهم نامه ای که در راستای توسعه ورزش تیراندازی استان بین اداره کل ورزش، هیات استان و فدراسیون تیراندازی منعقد شد، مقرر گردید اداره کل ورزش استان با همکاری روسای ادارات شهرستان ها سالن و زمین هایی را جهت سالن اختصاصی تیراندازی وسایت اهداف پروازی به هیات تیراندازی استان کهگیلویه و بویر احمد واگذارکنند.
وی ادامه داد: در همین راستا با همت مدیر کل ورزش و جوانان و مسئولان استان ، سالن هایی در دو شهر یاسوج و سی سخت و زمین اهداف پروازی در شهر یاسوج به هیات تیراندازی استان واگذار شد .
رئیس هیات تیراندازی استان افزود :با پیگیری های هیات استان کارشناسان فدراسیون تیراندازی جهت طراحی سالن ها و زمین های اختصاص داده شده به این استان سفر خواهند کرد.
مومنی منش از طراحی سالن های چند منظوره در شهرهای یاسوج و سی سخت خبر داد و گفت: طراحی سالن چند منظوره 10 ،25 و 50متر در شهر یاسوج و سالن 10متر در شهر سی سخت و طراحی سایت اهداف پروازی یاسوج از اهداف سفر کارشناسان فدراسیون به یاسوج خواهد بود و امید داریم با ایجاد این سالن ها شاهد توسعه و رشد ورزش تیراندازی استان باشیم.
وی اظهار داشت :هدف هیات استان ایجاد سالن های اختصاصی در شهر های گچساران ،دهدشت وبهمئی خواهد بود که متاسفانه به علت عدم زیر ساخت ها در شهر های فوق نتیجه ای حاصل نشده و امید است با تلاش بیشتر روسای ادارات شهرستان ها در این زمینه شاهد توسعه زیر ساخت های رشته تیراندازی در استان و شهرستانها باشیم.