نکونام و جوهری خو به مقام نخست تفنگ و تپانچه دست یافتندهفته اول لیگ برتر تیراندازی آقایان با کسب عنوان نخست امیرمحمد نکونام در تفنگ و امیرجوهری خو در تپانچه همراه بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این دوره از مسابقات که با حضور 5 تیم برگزار شد در رشته تفنگ تیم باشگاه مقاومت به عنوان میزبان در برابر تیم های هیات قم و دانشگاه علوم انتظامی به پیروزی دست یافت و در مقابل تیم های نزاجا و ساچمه بیژن نتیجه را واگذار کرد.
در رشته تپانچه نیز تیم میزبان در مقابل تیم های ساچمه بیژن، هیات قم و دانشگاه علوم و انتظامی به پیروزی رسید و در برابر تیم نزاجا مغلوب شد.
با برگزاری فینال تفنگ بادی ، امیر محمد نکونام، حسین باقری هر دو از نزاجا و مجتبی قاسم آبادی از ساچمه بیژن به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
در فینال تپانچه بادی نیز، امیرجوهری خو و جواد فروغی هر دو از مقاومت و مصطفی نصیری از نزاجا مقام های برتر را از آن خود کردند.
گفتنی است در این رقابتها تیم شرکت ملی حفاری اهواز بدلیل عدم حضور نتیجه را در دو رشته تفنگ و تپانچه واگذار کرد و در صورت تکرار در هفته آینده از جدول مسابقات کنار گذاشته خواهد شد.
این دوره از رقابتها از طریق شبکه خبر، خبرگزاری صدا وسیما و رادیو ورزش به روی آنتن رفت.
شایان ذکر است،این مسابقات باحضور رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون، الکساندر سماکین مربی تیم ملی تپانچه، مسعود شیخی فرد مدیر مسابقات و لیگ و امین صانعی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی برگزار شد.