برترین های هفته نخست لیگ دسته یک تیراندازی مشخص شدندهفته نخست لیگ دسته یک تیراندازی آقایان با معرفی برترین های رشته تفنگ و تپانچه همراه بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این دوره از رقابتها با حضور 80 تیرانداز در قالب 10 تیم برگزار شد که در رشته تفنگ تیم هیات گرمسار به عنوان میزبان در مقابل تیم های شهید لطفی هوا و فضا، هیات همدان، هیات البرز و آنشان به پیروزی رسید و در دیدار مقابل تیم های زائر، تارگت، فولاد مبارکه سپاهان، ناجا و هیات اردبیل مغلوب شد.
در رشته تپانچه نیز تیم میزبان بر تیم های، ناجا، هیات همدان، تارکت و هیات البرز پیروز شد و نتیجه را به تیم های آنشان، شهید لطفی هوا و فضا، تارگت، فولاد مبارکه سپاهان و هیات اردبیل واگذار کرد.
با برگزاری فینال تفنگ بادی، مهیار صداقت از تیم زائر در جایگاه نخست ایستاد و محمدحسین کریمی و امیرحسین گل پسند هر دو از تیم تارگت در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.
در فینال تپانچه بادی نیز، مهدی تندری از تیم تارگت اول شد و حمیدرضا مصطفوی از تیم شهید لطفی هوا و فضا و محمد علی پساویده از تیم هیات اردبیل به مقام های دوم و سوم دست یافتند.
گفتنی است، این رقابتها باحضور رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون، مسعود شیخی فرد مدیر کمیته مسابقات و لیگ، الکساندر سماکین مربی تیم ملی تپانچه، امین صانعی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی برگزار شد.