سرپرست تیم تیراندازی تهران: برای اول شدن خیلی تلاش کردیمراحله خیراله زاده ورزی معتقد است: مسابقات قهرمانی کشور در سطح کیفی خوبی برگزار شد و شاگردانش برای جایگاه اولی خیلی تلاش کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، سرپرست تیم تهران پس از قهرمانی تیمش در مسابقات تیراندازی قهرمانی کشور گفت: مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و توانستیم در بخش تیمی تفنگ بانوان عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کنیم که این قهرمانی با تلاش ورزشکاران میسر شد.
وی افزود: توقع داشتم در انفرادی نیز صاحب عنوان شویم ولی ورزش تیراندازی غیر قابل پیش بینی است چرا که کوچکترین مورد می تواند در تمرکز و ورحیه ورزشکار تاثیرگزار باشد.
سرپرست تیم تیراندازی تهران سطح کیفی مسابقات را بالا ارزیابی کرد و اظهار داشت: مسابقات از نظر کیفی بسیار خوب برگزار شد و اینکه این رقابتها به صورت جدا و با فاصله زمانی برگزار می شود خیلی بهتر است.
ورزی در خصوص نحوه انتخاب شاگردانش گفت : مبنای گزینش ورزشکاران بر اساس شاخص و باتوجه به حدنصاب مسابقات آزاد لحاظ شده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: مسابقات تپانچه آخر هفته برگزار می شود و امیدوارم تیراندازان تهران در این رشته نیز قهرمان شوند و بر روی سکو قهرمانی بایستیم.