پرداخت مطالبات و بدهی لازلو سوچکرییس فدراسیون تیراندازی مطالبات و بدهی سرمربی اسبق تیم ملی تفنگ ایران را پرداخت و تهدید های موجود را به فرصتی دوباره برای همکاری تبدیل کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، علی دادگر امروز در حاشیه اردوی تیم ملی تیراندازی به اهداف پروازی و در جمع اصحاب رسانه گفت: پیش از عید سفری به آلمان داشته و با لازلو سوچک دیدار و گفت و گو کردیم و در خصوص بدهی و مطالباتی که از مدیریت قبلی فدراسیون بر جای مانده بود به مذاکره نشستیم.
وی ادامه داد: در این دیدار بخشی از مطالبات وی را به صورت نقدی و مابقی را نیز به صورت حواله پرداخت کرده ایم و بدین ترتیب مشکلاتی که از قبل برجای مانده بود را حل و فصل کردیم.
دادگر خاطر نشان کرد: فدراسیون تیراندازی تمایل دارد دوباره با لازلو و برای بازی‌های آسیایی قرارداد ببندد و برای همین امر نیز با او نشستی را برگزار کردیم اما ادامه همکاری به نظر وی باز می گردد و باید منتظر نظر او ماند. قرار شد بعد از ارسال کامل پول در خصوص ادامه همکاری مذاکرات را نهایی کنیم. البته برای آنکه در مقابل هر گونه اتفاقی آمادگی داشته باشیم با یکی از بهترین مربیان دنیا نیز صحبت هایی را آغاز کرده ایم اما همچنان اولویت اول ما لازلو خواهد بود. واقعیت این است فرصتی برای بازی‌های آسیایی نداریم و لازلو بهترین گزینه است اما اگر او نخواست فرصت را از دست نداده و جایگزین خواهیم داشت.