تیم های برتر میکس تفنگ بادی مسابقات آزاد تیراندازی کشور معرفی شدندروز پایانی رقابت های آزاد تیراندازی کشور در رشته میکس تفنگ با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، نخستین مرحله رقابت های آزاد تیراندازی کشور امروز 24 فروردین ماه در رشته میکس تفنگ بادی با حضور 50 تیم در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که در پایان با راه یابی 5 تیم به فینال در رده سنی جوانان و نوجوانان امیر سیاوش ذوالفقاریان و آرمینا صادقیان در تیم f ، امیر محمد نکونام و نازنین زینب جعفری در تیم m و محمد حسین شریف زاده و ساینا تیموری در تیمk به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
همچنین در ادامه با برگزاری فینال میکس تفنگ بادی بزرگسالان، حسین باقری و نرجس امام قلی نژاد از تیم 21 ، پوریا عصمت و الهه احمدی از تیم 11 و هادی قره باغی و درسا فدایی از تیم 9 به ترتیب به عناوین اول تا سوم رضایت دادند.
این دوره از رقابت ها از طریق شبکه سراسری خبری پوشش داده شد ضمن اینکه گوران ماکسیموویچ مربی و قهرمان المپیک از نزدیک عملکرد و فعالیت تیراندازان را مورد بررسی قرار داد.
گفتنی است با حضور علی دادگر رییس فدراسیون ، بدرالملوک کوهرنگی نایب رییس بانوان، رضا ملک محمدی دبیر و امین صانعی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی مراسم اهدای حکم به قهرمانان برگزار شد .