نکونام: 3 مدال از رقابت های قهرمانی جهان، حاصل یک کار تیمی استملی پوش ارزنده کشورمان و دارنده 3 مدال رقابت های تیراندازی قهرمانی جهان گفت: برای کسب این موفقیت یک سال تلاش کردم، این مدال حاصل یک کار تیمی است و باید از فدراسیون و کادر فنی تیم ملی تشکر کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، امیر محمد نکونام پس از کسب مدال نقره رقابت های تیراندازی قهرمانی جهان افزود: برای کسب این مدال یک سال تلاش کردم. در این مدت از همه چیز زدم تا بیشتر برای تمرین و برنامه های تیراندازی وقت داشته باشم. الهی شکر مزد زحمات خودم را گرفتم و جا دارد از حمایت های فدراسیون و تلاش های کادر فنی تشکر کنم چرا که این مدال ها حاصل یک کار تیمی است.
وی ادامه داد: خداوند منان را شاکرم که در رقابت های قهرمانی جهان که از سطح بسیار بالایی هم برخوردار است تا کنون موفق به کسب سه مدال شده ام. این اتفاقات خوب برای اولین بار است که در تاریخ تیراندازی روی می دهد و جوانان ما نشان دادند در مسیر درست و اصولی گام بر می دارند. یک مدال نقره انفرادی، یک مدال نقره در میکس به همراه آرمینا صادقیان و یک مدال نقره تیمی در بخش پسران نوید بخش روزهای خوب آینده است و از هم اکنون خودم را برای رقابت های بعدی در میادین مهم جهانی آماده خواهم کرد.
نکونام گفت: سطح مسابقات بسیار بالا بود، رکوردهای کسب شده و نتایج جوانان نشان می دهد همه کشورها در این بخش سرمایه گذاری خوبی را انجام داده اند و موفقیت های کسب شده از سوی جوانان ایران نیز گواه این ادعاست که ایران یکی از قدرت های اصلی این میدان است.
گفتنی است پنجاه و دومین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و رقابتهای کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو با حضور 1804 ورزشکار از 90 کشور جهان در شهر چانگون کره جنوبی از 10 شهریورماه آغاز شده و تا 24 این ماه ادامه دارد.