خدابنده لو : تیراندازان روند رو به رشدی دارندمربی تیم ملی تپانچه کشورمان از روند رو به رشد تیراندازان ابراز امیدواری کرد و گفت: ملی پوشان کشورمان تمام تلاششان را به کار گرفته اند تا بهترین نتایج را برای کشورمان به ارمغان بیاورند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، سکینه خدابنده لو در خصوص وضعیت تیم ملی تپانچه گفت: اردوهای خوبی را پشت‌سر می‌گذاریم و این اردو خیلی متفاوت تر از اردوی های قبل بود چرا که مربی بدن ساز به تیم ملی اضافه شد و از نظر فیزیکی و جسمانی روند صعودی را دنبال کردیم.
وی در خصوص اعزام تیم ملی به رقابت های جام جهانی کره جنوبی اظهار داشت: این رقابت ها اولین مسابقاتی است که بعد چند ماه اعزام می شویم که در آن بهترین های جهان حضور دارندکه در نتیجه نبرد خیلی سختی را در پیش داریم.این اعزام بیشتر برای آمادگی در بازی های آسیایی جارکارتا و مسابقات کسب سهمیه المپیک است تا تیراندازان آماده تر و تجربه بیشتری را کسب کنند.
خدابنده لو در خصوص حضور مربیان خارجی تراز اول در ایران گفت: حضور مربیان تاپ دنیا در میان ورزشکاران و مربیان داخلی خیلی اثرات مثبت بسیاری به همراه دارد و باعث می شود مربیان جوان ما تجربیات بیشتری کسب کنند که در نهایت سال های آینده دیگر نیازی به حضور مربی خارجی نداشته باشیم.
خدابنده لو همچنین درخصوص کمبود فشنگ و ساچمه گفت: در مورد ساچمه کمبودی حس نمی شود ولی در خصوص فشنگ مشکل داریم که با تلاش های صورت گرفته در حال رفع شدن است و امیدوارم فدراسیون در این راه موفق باشد.