دبیر فدراسیون: رشته تیراندازی در کشور دارای 20هزار ورزشکار استدبیر فدراسیون تیراندازی گفت: این رشته المپیکی و پرمدال، در کشور دارای 20هزار ورزشکار است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، رضا ملک محمدی در مجمع سالیانه هیات تیراندازی استان قزوین گفت: تیراندازی 45 مدال المپیکی و 36 رشته زیر مجموعه دارد که ظرفیت بزرگی برای کسب افتخارات ورزشی در عرصه بین المللی محسوب می شود.
وی در ادامه با بیان اینکه برای بازی های آسیایی جاکارتا 2018 کاروان 35 نفره تیراندازان کشورمان 25 مرداد سال آینده به اندونزی اعزام می شود،اضافه کرد: امیدواریم این تیم با دست پر به میهن اسلامی بازگردد.
دبیر فدراسیون تیراندازی ادامه داد: باید با هم افزایی و همکاری برای تعالی و ترقی تیراندازی در سطح استان ها و کشور اقدام کنیم.
ملک محمدی ادامه داد: قول راه اندازی خط ویژه کالیبرفشنگ ویژه ورزشی را از مسئولان دریافت کرده ایم و آینده خوبی را برای تیراندازی کشور نوید می دهیم.
وی در ادامه از قزوین به عنوان یکی از قطب های تیراندازی کشور یاد کرد و گفت: فدراسیون به میزبانی این استان در مسابقات مختلف کمک می کند و همچنین آمادگی داریم تا آکادمی فدراسیون را به منظور برگزاری دوره های آموزشی و مربیگری درجه یک و 2 در قزوین دایر کنیم.
ملک محمدی ادامه داد:وجود استعدادهای المپیکی و کشوری مانند ابراهیم برخورداری (نخستین مرد تیرانداز ایرانی حاضر در المپیک) و الهام هریجانی در قزوین از چهره ها و ظرفیت های ویژه تیراندازی در این استان هستند که باید از آنها برای پیشرفت این رشته بهره برد.