بازدید دبیر فدراسیون تیراندازی از میدان اهداف پروازی استان مرکزیدبیر فدراسیون تیراندازی با سفر به استان مرکزی از میدان اهداف پروازی این استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، رضا ملک محمدی در مراسم اختتامیه مسابقات تیراندازی ناجا که با حضور فرماندهان ارشد ناجا، معاونت نیروی انتظامی و رییس هیات تیراندازی این نیرو برگزار شد، ضمن حضور در استان مرکزی از میدان اهداف پروازی دهکده این استان بازدید کرد.
در این بازدید غلامرضا کریمی رییس هیات تیراندازی و خواجه مهدی رییس کمیته اهداف پروازی این استان نیز حضور داشتند و دبیر فدراسیون در جریان روند فعالیت های ورزشکاران در میدان اهداف پروازی اسپورتینگ، آموزشی و تمرینی طراحی شده استان مرکزی قرار گرفت.
بررسی شرایط و نحوه استفاده علاقمندان به این ورزش از جمله دیگر مواردی بود که در نشست هایی برگزار شده به آن پرداخته شد، در این نشست ها مقرر شد راهکارهای مناسب به منظور استفاده بهینه و مناسب مورد بررسی و به مرحله اجرا گذاشته شود.
گفتنی است در پایان بازدید دبیر فدراسیون تیراندازی از استان مرکزی، نشستی با حضور رییس هیات تیراندازی این استان برگزار و درباره فعالیت ، توسعه و تعمیم مهمات استان بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید رییس این هیات گزارشی را در خصوص میادین اهداف پروازی استان ارائه تا هر چه سریعتر مشکلات موجود رفع شود.