جلسه ستاد هماهنگی مسابقات تیراندازی تبریز ۲۰۱۸ برگزار شدجلسه ستاد هماهنگی مسابقات تیراندازی تبریز ۲۰۱۸ با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی و نماینده فدراسیون تیراندازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی ، جلسه ستاد هماهنگی مسابقات تیراندازی تبریز۲۰۱۸با حضور ایوب بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، اکبر محمودی نماینده فدراسیون تیراندازی و علی محمدی رییس هیات تیراندازی استان و دیگر مسئولان مربوطه برگزار شد.
در این جلسه پیشنهادات فدراسیون مبنی بر چگونگی برگزاری این مسابقات در سطوح مختلف رشته های تیراندازی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد به علاوه مسابقات تفنگ و تپانچه ، رشته میکس هم برگزار شود.
نیازهای مربوط به زیرساختها از از جمله اولویتهای این نشست بود. مدیر کل ورزش و جوانان استان بر لزوم برنامه ریزی برگزاری در شان نام ایران و تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام تاکید کرد و در جریان فعالیتهای انجام شده هیات استان قرار گرفت .
در پایان جلسه مقرر شد که نشست های منظمی برگزار شود تا پیشنهادات ارائه و اقدامات لازم صورت گیرد تا این رویداد مهم به صورت باشکوه برگزار گردد.