مجمع عمومی فدراسیون تیراندازی برگزار شدمجمع عمومی فدراسیون تیراندازی با حضور دکتر فریبا محمدیان معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در این نشست که ریاست آن بر عهده دکتر فریبا محمدیان معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان بود عملکرد سال جاری این فدراسیون و برنامه های سال آینده تیراندازی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی تقویم سال 97 ، اعزام به رقابت های برون مرزی و بررسی راه کارهای تعمیم و توسعه تیراندازی در استان های کشور از جمله مواری بود که در این مجمع به بحث و تعامل نظر گذاشته شد.
ارائه گزارش بازرس فدراسیون، ارائه گزارش مالی سال های 95 و 94 و کارشناسی مسایل مختلف از جمله طرح های استعدادیابی، توسعه همگانی، سلاح و مهمات و امور فنی از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.
گفتنی است در ابتدای این نشست کلیپی از معرفی کادر مدیریتی فدراسیون و تیم کاری علی دادگر به نمایش درآمد و پس از آن نماآهنگی از فعالیت های فدراسیون در سال جاری پخش شد.
در نوبت دوم این نشست، روسای هیات های استانی مسایل و مشکلات خود را بیان کرده و مدیران کمیته های فدراسیون نیز گزارشی از روند فعالیت های خود را بیان کردند.