دادگر: با خودباوری، اعتماد و اعتقاد موفق خواهیم شدرئیس فدراسیون تیراندازی در نشست با اعضای تیم ملی اهداف پروازی گفت: جوانان و قهرمانان ما جسور و با انگیزه هستند و با خودباوری، اعتماد به توان فنی و اعتقاد به کسب موفقیت در راه پیروزی گام برخواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، علی دادگر در این نشست تصریح کرد: پس از مشورت با کارشناسان تیراندازی در نهایت فرشید عبدالمحمدی را برای هدایت تیم ملی اهداف پروازی انتخاب کردیم و امیداواریم با تلاش گروهی و خرد جمعی به اهدافی که ترسیم کرده ایم دست یابیم.
وی افزود: مسایل مالی یکی از مباحث مهم در ورزش حرفه ای است و از همه ورزشکاران و قهرمانان می خواهیم ضمن نگاه منصفانه و حرکت در راستای عدالت محوری تنها به موفقیت فکر کنند چرا که عمر سپری شده هیچگاه باز نخواهد گشت.
رئیس فدراسیون تیراندازی خاطر نشان کرد: مسایل تمرینی با مربی تیم و مسایل فنی با دبیر فدراسیون خواهد بود و پشتیبانی و حمایت کاملی را از شما قهرمانان خواهیم داشت، بدون شک اگر توجه و تمرکز خود را تنها معطوف به قهرمانی و موفقیت کنید کسب مدال و سکوی بازیهای آسیایی دور از تصور نخواهد بود و با انگیزه و توان فنی که در شما می بینم این مهم میسر می شود.
دادگر گفت: باید اولین مدال بازیهای آسیایی و نخستین سهمیه المپیک را با تلاش گروهی به دست بیاوریم، باید از لحظه لحظه زمان هایی که داریم بهره ببریم و در این راه بی نظمی و فرصت سوزی ها را نمی پذیریم.
وی در پایان تاکید کرد: اهداف بزرگ، آدم های بزرگ می خواهد از همه مربیان قهرمانان و ورزشکاران می خواهیم برای رسیدن به این موفقیت تفکر و اراده ای بزرگ داشته باشند.