عبدالمحمدی: کسب مدال بازیهای آسیایی دور از تصور نیستمربی تیم ملی اهداف پروازی گفت: تیم ملی اهداف پروازی مسیر مشخص دارد که کسب سهمیه المپیک و مدال بازیهای آسیایی مهم ترین آن است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، فرشید عبدالمحمدی در نشست اعضای تیم ملی با رئیس فدراسیون تصریح کرد: قهرمانان و ورزشکاران ما از بی حاشیه ترین و سخت کوش ترین ورزشکاران هستند و از این بابت به آینده و موفقیت آنها اعتقاد و ایمان دارم.
وی تصریح کرد: با این وجود برای تضمین این موفقیت و مسیری که در آن قدم گذاشته ایم خطوط قرمزی را تعیین و مشخص کرده ایم و اگر هر فردی از این خطوط قرمز عبور کند بی شک با آن برخورد خواهد شد.
مربی تیم ملی اهداف پروازی تاکید کرد: در گذشته مشکلاتی داشتیم که پرداختن به آنها حاشیه ایجاد می کند، نگاه ما به آینده است، به بازیهای آسیایی جاکارتا و میدان کسب سهمیه المپیک و باید در این راه موفق شویم.
وی با اشاره به حمایت های فدراسیون یادآور شد: دکتر دادگر و تیم کاری فدراسیون با تمام وجود برای موفقیت تیم های ملی تلاش می کند و ما نیز تمام سعی خود را به کار می گیریم تا در این موفقیت سهم به سزایی داشته باشیم.