مراسم اختتامیه یازدهمین دوره لیگ تیراندازی کشور 25 بهمن ماه برگزار می شودمراسم اختتامیه، اهدای کاپ، مدال تیم ها و تیراندازان برتر مسابقات تیراندازی لیگ برتر و دسته یک سال 96 در بخش آقایان و بانوان روز 25 بهمن ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این مراسم به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور مسئولین ارشد فدراسیون تیراندازی و مدیران هیئت ها ی استانی و باشگاه‌ها در محل سالن فینال 80 خط این فدراسیون واقع در مجموعه ورزشی آزادی در ساعت 14 برگزارمی‌شود و طی آن از تیم ها لیگ های برتر و دسته یک آقایان و بانوان همراه با بهترین تیراندازان آن ها با اهداء کاپ، مدال، لوح و جوایز نقدی تقدیر و تجلیل بعمل می‌آید.
گفتنی است، این رقابت‌ها در لیگ برتر با 10 هفته مسابقه آقایان و بانوان و در لیگ دسته یک با 7 هفته رقابت میان آقایان و بانوان و در مجموع 34 هفته و همچنین با حضور 30 اکیپ داوری به کار خود پایان داد.
یاد آور می شود که در این دوره از رقابت ها نزاجا در تفنگ و مقاومت در تپانچه لیگ برتر آقایان و بانوان به قهرمانی رسیدند. همچنین در لیگ دسته یک آقایان تیم دانشگاه علوم انتظامی در تفنگ و تیم هیات فارس در تپانچه به قهرمانی دست یافتند ضمن اینکه در بخش بانوان نیز تیم پاس در تفنگ و تیم نظام مهندسی ساختمان اصفهان در تپانچه به سکوه نخست دست یافتند.