کامیاب: باید برای موفقیت تیراندازی استان تلاش کردمدیر کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: باید نگاه و روح تازه‌ای به ورزش تیراندازی در استان فارس تزریق شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی ، حیدر علی کامیاب در مجمع انتخاباتی هیئت تیراندازی استان فارس تصریح کرد: باید همه عوامل و دست اندرکاران تیراندازی تلاش کنند تا این ورزش به موفقیت های چشمگیری دست یابد.
وی افزود : بدون شک با تلاش هایی که صورت می گیرد و با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان فارس، می توانیم در بازی های آسیایی و جهانی به موفقیت های چشمگیری دست یابیم.
مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس با اشاره به کمبود های سخت افزاری این رشته در استان فارس، تامین زیرساخت‌ها را وظیفه اداره متبوعش خواند و گفت رئیس و اعضای هیات باید تمام هم و غم خود را در راستای مرتفع ساختن چالش های نرم افزاری نظیر تربیت قهرمان مربی و داور به کار بندند.
کامیاب ابراز امیدواری کرد در آینده‌ای نزدیک این رشته ورزشی صاحب یک سالن استاندارد در مرکز استان و شهرستان‌های دارای ظرفیت در این رشته شود.
کامیاب توجه به بخش همگانی این رشته را یک ضرورت دانست و گفت باگسترش باشگاه‌ها در شهرستان‌ها بسیاری از چالش‌ها در این حوزه مرتفع خواهد شد.