دادگر: از تمام ظرفیت ها برای رشد و پرورش ورزشکاران، مربیان و داوران استفاده کنیدرئیس فدراسیون تیراندازی پس از برگزاری مجمع انتخاباتی هیات تیراندازی استان فارس با اشاره به پرورش قهرمانان استان گفت: استان فارس با توجه به پتانسیل و ظرفیت های خوبی که دارد، به سمت پرورش ورزشکاران، مربیان و داوران تلاش کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، علی دادگر در مجمع انتخاباتی هیات تیراندازی استان فارس ضمن تبریک به اعضای حاضر به مناسبت دهه مبارک فجرگفت: در رشته اهداف پروازی استعدادهای خوبی داریم که با کمی توجه می توانیم در این رشته نیز صاحب سکو و مدال شویم که امیدواریم در این راه موفق باشیم.
وی در ادامه با تاکید بر تعامل بین اداره کل ورزش و جوانان و هیات استان افزود: بایستی تعامل دو طرفه ایجاد شود تا برای پرورش ورزشکاران، مربیان و داوران هیچ مشکلی پیش نیاید.
رییس فدراسیون تیراندازی به فعالیت های استان فارس اشاره کرد و گفت: تیراندازانی از جمله وحید گل خندان، صمد خانی، ساره جوانمردی و محمدرضا محمودی افتخارات خوبی برای استان هستند که نقش و قدرت استان را در پرورش قهرمانان به رخ دیگران می کشد.
دادگر خاطر نشان کرد: یک تیرانداز نوجوان در رشته اهداف پروازی که 13 سال دارد و به این خوبی نقش خود را ایفا می کند باعت افتخار استان است که امیدوارم دست اندکاران استان در جهت قهرمان پروری گام های موثری را بردارند.
دادگر در پایان از مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس از بابت حمایت های ویژه به هیات تیراندازی استان تشکر کرد .