نشست رییس فدراسیون تیراندازی با مدیر تربیت بدنی دانشگاه علامه طباطباییرییس فدراسیون تیراندازی و مدیر تربیت بدنی دانشگاه علامه طباطبایی در نشستی بر تعامل و همکاری در جهت گسترش ورزش تیراندازی در دانشگاه ها تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در این نشست که روز گذشته 16 دیماه با حضور علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی و دکتر فرزاد غفوری مدیر تربیت بدنی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد. در خصوص توسعه ورزش تیراندازی در سطح جامعه و دانشگاه ها بحث و تبادل نظر شد.
رییس فدراسیون تیراندازی در این نشست گفت: فرهنگ سازی ورزش تیراندازی کار مهمی است که با کمک قشر دانشجو که مدیران جامعه به شمار می روند می توان شاهد رشد و توسعه این رشته بود.
علی دادگر تصریح کرد: در آینده تفاهم نامه ای به منظور گسترش و توسعه ورزش تیراندازی بین تربیت بدنی دانشگاه علامه طباطبایی و این فدراسیون تهیه و به امضا ‌خواهد رسید تا شاهد پرورش ورزشکاران دانشجو در سطح کشور باشیم.
در این جلسه مدیر تربیت بدنی دانشگاه علامه طباطبایی خواستار تعامل هر چه بیشتر با فدراسیون در زمینه های سرویس دوره ای سلاح ، استاندارد سازی سالن تیراندازی و نصب دو دستگاه سیبل الکترونیکی به منظور بالا بردن سطح مهارت های ورزشکاران دانشجو در دانشگاه علامه طباطبایی شد.