اینانلو: ورزشکاران اعزامی شرایط خوبی دارندمربی تیم ملی تفنگ درباره وضعیت تیراندازان اعزامی گفت: ورزشکارن اعزامی تمرینات سختی را سپری کردند و درحال حاضر شریط خوبی دارند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، دهمین دوره مسابقات تیراندازی سلاح‌های بادی آسیا در ژاپن از فردا 17 آذرماه به طور رسمی آغاز خواهد شد که در بخش نوجوانان سهمیه المپیک بازی های آرژانتین توزیع می شود.
ابراهیم اینانلو درباره شرایط ملی‌پوشان کشورمان گفت: وضعیت بسیار خوب است، برای نخستین بار شاهد حضور 407 ورزشکار از 27 کشور آسیایی هستیم. تفنگدران کشورمان پس از بدو ورود به ژاپن استراحت خوبی داشتند و الان شاهد تمرین رسمی تیراندازان هستیم .
وی افزود: این دوره از رقابت ها با توجه به توزیع سهمیه المپیک نوجوانان از حساسیت خاصی برخوردار است و تیم های حاضر با آمادگی 100 درصد حضور دارند.
مربی تیم ملی تفنگ ایران در خصوص کسب سهمیه نوجوانان خاطر نشان کرد: با توجه به حضور کشورهای شرق آسیا که جزو بهترین‌های دنیا هستند. چین، ژاپن، کره جنوبی و سنگاپور ، که اخیراً بنگلادش هم اضافه شده است. از طرفی هند و قزاقستان هم ورزشکاران خوبی دارند اما در حالت کلی برای کسب سهمیه المپیک امیدواریم.