دومین گروه تیراندازان امشب راهی ژاپن می شوندتیم ملی تیراندازی کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی سلاح های بادی آسیا و کسب سهمیه المپیک نوجوانان امشب 16 آذرماه در قالب گروه دوم تهران را به مقصد واکوسایتاما ژاپن ترک می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، تیم ملی کشورمان با 24 تیرانداز برای حضور در دهمین دوره مسابقات قهرمانی سلاح های بادی آسیا که از 15 تا 21 آذرماه در شهر واکوسایتاما ژاپن برگزار می شود در قالب گروه دوم تهران را به مقصد ژاپن محل برگزاری این مسابقات ترک می کند.
تیم کشورمان در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با تركيب امیر سیاوش ذوالفقاریان، امیر محمد نکونام، علیرضا داود آبادی، آرمینا صادقیان، روژان جلالیان، سیده رویا صبح خیز، فاطمه کرم زاده، نجمه خدمتی، الهه احمدی، مه لقا جام بزرگ، نازنین زینب جعفری، مریم شفیعی پور در رشته تفنگ بادی و ابراهیم برخورداری، گلنوش سبقت الهی ، هانیه رستمیان، سیده شیرین مرتضوی، فاطمه قدرت آبادی، لعیا محمدی، سیده زهرا حسینی گرمسیر ، پگاه عزت پناه لطیفی، عرفان صلواتی، محمدتاج دینی، آمیتیس جعفری، وحید گل خندان در رشته تپانچه راهی این مسابقات می شوند.
ابراهیم اینانلو، محمد زائر رضایی و سکینه خدابنده لو و امیر حسین صولت کادر فنی تیم ملی را تشکیل می دهند سعید مرادی به عنوان سرپرست و امین صانعی مدیر روابط عمومی فدراسیون تیم اعزامی را همراهی خواهند کرد.
یاد آور می شود که در بخش نوجوانان این رقابت ها کسب سهمیه المپیک آرژانتین توزیع می شود و مجید ناظمی به عنوان داور بین المللی از کشورمان در این مسابقات حضور دارد.
مسابقات قهرمانی سلاح های بادی آسیا ژاپن با حضور 407 ورزشکار از 27 کشور آسیا از 15 تا 21 آذرماه در شهر واکوسایتاما ژاپن برگزار می شود.