مربی تیم ملی تپانچه: امیداورام در المپیک 2020 به مدال برسیممربی تیم ملی تیراندازی با تپانچه گفت: با توجه به جذب ورزشکاران جوان در بدنه تیم ملی، امیدوارم در المپیک ۲۰۲۰ توکیو بتوانیم به اولین مدال تیراندازی دست پیدا کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، سکینه خدابنده‌لو مربی تیم ملی تپانچه کشورمان درباره آغاز مرحله جدید اردوی تیم ملی گفت:‌ اردوی تیم ملی تیراندازی با تپانچه با هدف کسب سهمیه المپیک نوجوانان در ژاپن و همچنین قهرمانی سلاح‌های بادی بزرگسالان آسیا از روز شنیه 13 آبان ماه آغاز شد که ۲۴ ورزشکار در این اردو دعوت و تا پانزدهم آذرماه به تمرین ادامه خواهند داد.
وی ادامه داد: ما با هدف جوانگرایی این اردو را آغاز کردیم و اکثر حاضرین از ورزشکاران نوجوان و با استعداد هستند که برای مسابقات آماده می شوند. البته جوانان و بزرگسالان هم در اردوی حضور دارند و افرادی که بیشتر تلاش می‌کنند قطعاً جایگاه بهتری در تیم ملی خواهند داشت.
مربی تیم ملی تپانچه کشورمان درباره کسب مدال در المپیک اظهار داشت: با توجه به اعزام ورزشکاران جوان به مسابقات برون مرزی و استعداد هایی که در آنان وجود دارد امیدوار هستیم در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مدال برسیم.
وی در خصوص مشکلات کمبود فشنگ و ساچمه خاطر نشان کرد: با تلاش‌هایی که رییس جدید فدراسیون انجام داده، معضل کمبود فشنگ و ساچمه مرتفع شده و شرایط رو به بهبود است.