رقابت های اهداف پروازی قهرمانی کشور با معرفی برترین ها به پایان رسیدرقابت های تیراندازی به اهداف پروازی قهرمانی کشور یادواره شهید حسین فهمیده و 36 هزار شهید دانش آموز با معرفی نفرات برتر تراپ و اسکیت به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این دوره از رقابتها در روز پایانی خود در دو رشته تراپ و اسکیت آقایان پیگیری شد که با شلیک 5 راند در رشته تراپ، تیم تهران با کسب 306 امتیاز در جایگاه اول، تیم اصفهان با 290 امتیاز در جایگاه دوم و تیم کرمان با 288 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند.
در بخش انفرادی نیز مسعود عزیزیان از تهران با ایستادن در مکان اول، طلایی شد و محمد حسین پرورش نیا تیرانداز اصفهان به مدل نقره بسنده کرد. در این بخش مسلم میرمحمدی دیگر تیرانداز کشورمان از استان کرمان با قرار گرفتن در مکان سوم و کسب مدال برنز به کار خود خاتمه داد.
همچنین در رشته اسکیت آقایان نیز در مجموع امتیاز تیمی، تیم های تهران، مازندران و اصفهان به ترتیب با کسب 298، 289 و 260 امتیاز صاحب سکوهای اول تا سوم شدند.
در بخش انفرادی رشته اسکیت آقایان،رامتین بشارتی از تهران با پشت سرگذاشتن حریفان خود مدال طلای دوازدهمین دوره رقابت های تیراندازی اهداف پروازی قهرمانی کشور را بر گردن آویخت، در این بخش علی دوستی از مازندران و عبدالقادر شیرمحمدی از گلستان نیز به ترتیب مدال های نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.
در پایان این رقابت ها، مراسم اهدای کاپ و مدال قهرمانی دوازدهمین دوره رقابت های تیراندازی به اهداف پروازی قهرمانی کشور در سال 96 با حضور، علی دادگر رییس فدراسیون، رضا ملک محمدی دبیر، سعید مرادی رییس سازمان تیم های ملی، شکرالله اینانلو پیشکسوت ورزش تیراندازی، باب الله زارع رییس هیات تیراندازی استان گیلان، عباس خزایی سرپرست هیات تیراندازی تهران و سید عگسر میرطالبی نایب رییس این هیات برگزار شد.
گفتنی است دوازدهمین دوره مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی قهرمانی کشور با حضور 90 ورزشکار از 18 استان کشور در روزهای 11 تا 12 آبان ماه در محل سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.