صالحی‌امیری: تیراندازی از امیدهای ما برای جاکارتا به شمار می رودصالحی امیری در بازدید از اردوی تیم ملی تیراندازی گفت: رشته تیراندازی از جمله رشته های موفق است و یکی از امیدهای ما برای جاکارتا به شمار می رود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، صالحی امیری با حضور در این فدراسیون از تمرین‌ تیم های ملی تیراندازی بازدید کرد.
وی پس از این بازدید گفت: در تیراندازی دو اتفاق مهم و مثبت افتاد. اول اینکه رییس فدراسیون، فرد سخت‌کوشی است و با تلاش‌های زیاد چالش‌های فدراسیون را سر و سامان داد. حجم زیادی از بدهی‌ها و مسائل حقوقی را برطرف کرد و همچنین تلاش کرد تا شرایط مناسبی فراهم شود تا ورزشکاران به راحتی به مسابقه‌های برون مرزی اعزام شوند.
رییس کمیته ملی المپیک خاطر نشان کرد: ۱۸ ورزشکار از این فدراسیون عازم جاکارتا خواهند بود. این رشته یکی از امیدهای ما در بازی‌های آسیایی جاکارتا به شمار می رود و امیدواریم در این بازیها شاهد افتخارآفرینی قهرمانان کشورمان باشیم.
وی ادامه داد: نکته مهم دیگری که من در این بازدید شاهد آن بودم به سن ورزشکاران باز می گردد، اکثر ملی پوشان جوان و با آینده ای روشن هستند و بی شک این سرمایه گذاری در بخش جوانان، نتیجه خواهد داد.
صالحی امیری گفت: تیراندازی از جمله رشته‌هایی است که در دین مبین اسلام به آن اشاره و تاکید شده است و هر چه روی آن سرمایه‌گذاری کنیم نتیجه مثبت خواهد داشت.