دادگر: برای موفقیت در جاکارتا بسیج شده ایمرییس فدراسیون تیراندازی گفت: برای موفقیت در بازیهای آسیایی جاکارتا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد هر چند با حداقل ها به مصاف حریفان قدرتمند خود می رویم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، علی دادگر در حاشیه بازدید رییس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم های ملی تیراندازی گفت: صالحی امیری به دعوت فدراسیون از اردوی تیم ملی های ملی بازدید و در جریان روند فعالیت ملی پوشان قرار گرفت. حضور سه مربی مطرح و خوشنام خارجی در ایران نوید بخش روزهای خوب است و امیدواریم بتوانیم در جاکارتا از اعتبار و آبروی ورزش ایران و تیراندازی به خوبی دفاع کنیم.
وی ادامه داد: در بازی‌های آسیایی در رشته تیراندازی ۶۰ مدال توزیع می‌شود که ما تنها در ۴۵ مدال سهم داریم و در سایر رشته‌ها فعال نیستیم.
رییس فدراسیون تیراندازی خاطر نشان کرد: در بازی‌های آسیایی ۱۸ ورزشکار کاروان تیراندازی را تشکیل می دهند که از این تعداد ۸ خانم و ۱۰ نفر آقا هستند که احتمالا در روزهای آخر یک نفر دیگر به این ملی‌پوشان اضافه شوند.

رییس فدراسیون تیراندازی در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات مهمات حل شده یا خیر گفت: مشکلاتی بود ولی در حال حاضر مشکلی نداریم.
وی ادامه داد: برای تامین مهمات، ورزشکاران خود را به کشورهای دیگر اعزام می‌کنیم تا مهمات مورد نیاز خود را تامین کنند. ورزشکار ما با حداقل ها تمرین‌ها می کنند اما با همین شرایط شاهد بودیم که الهه احمدی در میان ۱۱۰ تیرانداز توانست برای نخستین بار به مدال طلا جهان در تفنگسه وضعیت دست یابد که این نشان از پتانسیل و ظرفیت بالای تیراندازان کشورمان دارد .