ورزش تیراندازی رشته ای اثر بخش و تاثیر گذار استمدیر امور ورزش انجمن ام اس ایران با اشاره به نقش و جایگاه ورزش در میان مخاطبان و جامعه هدف این انجمن گفت: ورزش تیراندازی از جمله رشته های موفق و موثر برای ما به شمار می رود و این ورزش اثرات مثبت بسیاری به همراه دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مرتضی خرمی تصریح کرد: شرایط و ویژگی ورزشکاران ام اس مساله ای مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد. خوشبختانه ورزش تیراندازی از جمله رشته هایی است که بسیار مورد توجه ورزشکاران و جامعه هدف ما قرار گرفته و این ورزش همواره با ترافیک علاقمندان مواجه است.
وی ادامه داد: تیراندازی به دلیل تمرکز، هماهنگی چشم با دست و شرایط خاصی که دارد برای ورزشکاران ما بسیار ارزشمند است و میزان علاقمندی و حضور ورزشکاران نشان می دهد آنها تا چه میزان به این ورزش توجه و علاقه دارند. با همکاری و تعاملی که میان انجمن و فدراسیون تیراندازی وجود دارد به مناسبت روز جهانی ام اس مسابقه ای را با حضور 42 ورزشکار در مجموع زنان و مردان برگزار کردیم که در بخش بانوان مریم پیرایی، محبوبه پرندین و مریم دوستی و در بخش مردان، محمد صادق پرواس، هاشم میرانی و علی اصغر نبی زاده موفق شدند عناوین برتر را از آن خود کنند.
خرمی تاکید کرد: تعامل مناسبی که میان فدراسیون و انجمن ایجاده شده زمینه ساز آموزش و فعالیت ورزشکاران ام اس در رشته تیراندازی است که اثرات مثبت آن در روحیه، تمرکز، هماهنگی بین عضلات و افزایش اعتماد به نفس ورزشکاران مشهود و قابل ذکر است که از این بابت جا دارد از همه مسئولانی که در این راستا گام بر می دارند تقدیر و تشکر کنم.