پیگیری اردوی تیم ملی تیراندازی در سه رشته تفنگ، تپانچه و اهداف پروازیاردوی آماده‌سازی تیم ملی تیراندازی برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا از روز گذشته 18 خرداد ماه آغاز و تحت نظر کادر فنی در حال پیگیری است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این اردو در سه رشته تفنگ، و تپانچه و اهداف پروازی در محل فدراسیون تیراندازی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان تحت نظر کادر فنی به مرور تمرینات خود می پردازند. ملی پوشان کشورمان در بازی های آسیایی جارکارتا که از 25 مرداد ماه تا 5 شهریور ماه سال جاری برگزار می شود به مصاف حریفان قدرتمند آسیایی خود می روند.
در رشته تفنگ، الهه احمدی ، امیر محمد نکونام، مهیار صداقت و نازنین زینب جعفری از تهران، حسین باقری و فاطمه صالحی از اصفهان، پوریا نوروزیان و آرمینا صادقیان از ایلام، امیرسیاوش ذوالفقاریان از سمنان، زهرا هاشمی از خراسان رضوی، نرجس امام قلی نژاد از مازندران، مه لقا جام بزرگ از همدان، نجمه خدمتی از خراسان جنوبی، محمد حسین شریف زاده از آذربایجان غربی، علی گرمابی از خراسان شمالی و فاطمه کرم زاده از بوشهر نفراتی هستند که از روز گذشته 18خرداد ماه خود را به کادر فنی معرفی کردند.
در رشته تپانچه نیز، مینا قربانی از همدان، گلنوش سبقت الهی از اصفهان، جواد فروغی از ایلام، وحید گل خندان و محمدرضا محمودی از فارس، محمد احمدی، عرفان صلواتی، سارا میرابی، آمیتیس جعفری، درسا عرب شاهی، سیده شیرین مرتضوی و کیانوش مختاری از تهران، ابرهیم برخورداری از قزوین، سجاد پورحسینی از گیلان، محمد تاجدینی از بوشهر، هانیه رستمیان از مازندران، فاطمه قدرت آبادی از سمنان و لعیا محمدی از کرمانشاه ورزشکارانی هستند که تمرینات خود را در این مرحله اردو تیم ملی تحت نظر کادر فنی آغاز کرده اند.
همچنین در رشته اهداف پروازی، محمد حسین و مرضیه پرورش نیا از اصفهان، علی حافظی، علیرضا عسگری، امیرحسین آقازاده، سپیده سیرانی و شیوا فرح پور از تهران، رضا آقاجانی از گیلان و غزاله جهاندار از مازندران، فاطمه امیری بهزادی از کرمان در رشته تراپ و رامتین بشارتی و سید عبدالله حسینی از تهران، علی دوستی از مازندران و علی خیاطان از اصفهان در رشته اسکیت اردونشینان تیم ملی تیراندازی به اهداف پروازی را تشکیل می دهند.
گفتنی است ملی پوشان در نوبت های صبح و بعد ازظهر به تمرین ادامه خواهند داد تا برای حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا آماده شوند.