مربی تیراندازی استان آذربایجان غربی: حضور مربیان با تجربه پشتوانه تیم های ملی استمربی تیراندازی استان آذربایجان غربی در خصوص حضور مربیان در رقابتهای متعدد گفت: مربیان با حضور در رقابتهای مختلف می توانند از نزدیک شاهد حرکات، نحوه تمرین و درک ورزشکاران با سایر رقبای خود باشند.

سولماز نقی لو مربی استان آذربایجان غربی در گفتگو با سایت فدراسیون در رابطه با سطح کیفی و کمی مسابقات نوجوانان گفت: این دوره از مسابقات برای اولین بار در سطح فوق العاده ای برگزار شد و رکوردهای خوبی به ثبت رسید.
وی در ادامه افزود: در این رقابتها، دختر نوجوان 12 ساله از تیم آذریایجان غربی توانست بر سکوی سوم تکیه کند که این نشان از استعدادهای خوب در این استان است ضمن اینکه در رشته تیمی تفنگ بادی دختران مقام اول و در تپانچه بادی دختران مقام دوم تیمی را به نام خود ثبت کردیم .
نقی لو در رابطه با امکانات و تجهیزات رشته تیراندازی در آذربایجان غربی گفت: هیات تیراندازی استان با کمک بخش خصوصی تعداد زیادی استعدادهای این رشته را کشف و ضبط نموده تا با پرورش و آموزش این ورزشکاران بتوانیم در عرصه رقابتها همیشه خوش بدرخشیم .
مربی تیم استان آذربایجان غربی اضافه کرد: خدا را شاکریم که با وجود مربیان و سرپرستان در این دوره از رقابتها شاهد نتایج خوب و مورد قبولی از تیم خودمان بودیم.
وی در خصوص کادر جدید فدراسیون و عملکرد آن اظهار کرد: این انتخابات نتیجه مثبتی داشت با وجود اینکه زمان زیادی از مدیریت دادگر نگذشته است چنین مسابقاتی با سطح بالا نشان از درایت و اشراف رییس فدراسیون به این رشته ملی و مذهبی است و مطمنا در آینده ای نزدیک شاهد شکوفایی ورزشکارانی با رکوردهای بالا خواهیم بود که برای میهن عزیزمان افتخار آفرین باشند .
او در ادامه در خصوص کنار رفتنش از تیم ملی گفت: من چند سال برای تیم ملی تیر زدم تا اینکه از ناحیه کمر دچار مصدومیت شدم و حال در سمت مربی به رشته تیراندازی کمک می کنم.
نقی لو در پایان خاطر نشان کرد: از رییس فدراسیون تیراندازی به خاطر تغییرات اساسی که در بدنه فدراسیون ایجاد کرده کمال تشکر را دارم و امید وارم با وجود علی دادگر این رشته به سمت موفقیت در المپیک و کسب مدال در این بازی ها گام بردارد.