اینانلو: شرایط اردویی و روند تمرینات ملی پوشان تیراندازی مطلوب استمربی تیم ملی تفنگ گفت: با پیگیری ها و تلاش های فدراسیون وضعیت تیراندازان بهتر از قبل شده و ساچمه مورد نیاز ورزشکاران در اختیار تیراندازان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، ابراهیم اینانلو درخصوص وضعیت تیراندازان در اردو گفت: شرایط تیراندازی رو به بهبودی است، ساچمه مورد نیاز ورزشکاران تهیه و در اختیار تیراندازان قرار گرفته و همه تلاش می کنیم تا برای مسابقات آتی آماده شده و برای موفقیت ورزش ایران به میدان برویم.
وی عنوان کرد: با برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی نوجوانان که برای نخستین بار روی داد، شاهد یک اتفاق بزرگ در ورزش تیراندازی بودیم. حضور ورزشکاران با ثبت رکوردهای بالا انتخاب را برای ما سخت کرد و این نوید روزهای خوب در آینده است و می توان برای پشتوانه سازی تیم های ملی امید به روزهای نه چندان دور داشت.
مربی تیم ملی تفنگ در خصوص نفرات دعوت شده به تیم ملی گفت: در بخش دختران نوجوان 8 ورزشکار با ترکیب، نازنین زینب جعفری ، روژان جلالیان ، درسا رحمتی، و پرنیان بابایی ( تهران )، مینا روحیان ( قم) ، راستین سلطانی و ساینا تیموری ( آذربایجان غربی )، نیلوفر داودی ( خراسان رضوی ) و در بخش پسران نوجوان نیز همین تعداد نفرات شامل
امیر رضا فاضلی و محمد مهدی مرتضوی ( تهران ) ، علی گرمابی ( خراسان رضوی )، رضا امیری ( مرکزی ) ، علی رضایی و امیر دودانگه ( اصفهان ) ، امیرحسین هدایت ( آ ذربایجان غربی و حمیدرضا بهرامی ( قزوین ) نفراتی هستند که به اردوی تیم ملی نوجوانان اضافه شدند. همچنین در بخش بزرگسالان نیز 9 ورزشکار به نام های امیرحسین گل پسنداز ( زنجان) ، مجتبی قاسم آبادی ( اراک) ، مهدی احمدی و فاطمه ابراهیمی ( تهران )، هادی قره باغی ( قم) ، امیر اسدی ( زنجان) ، مه لقا جام بزرگ ( همدان ) ، مریم سلیمی ( کرمانشاه) و فاطمه حسین زاده ( قم ) نفراتی هستند که باتوجه به رکوردهایشان درمسابقات گذشته به تیم ملی دعوت شدند.
وی افزود: این نفرات از امروز تا سی شهریورماه جهت آمادگی و استعدایابی برای بازی های آسیایی ژاپن خود را آماده می کنند ، البته تا قبل از بازی های آسیایی اردوهای مداوم و چند مسابقه انتخابی نیز برگزار می شود تا نفراتی که بیرون از مجموعه هستند بتوانند با ثبت رکورد وارد اردو شوند.
اینانلو درباره وضعیت اسکان و غذای تیراندازان اردونشین اظهار کرد: با آمدن کادر جدید شرایط بسیار خوب شده و سرمایش و گرمایش سالن ها همانطور که خواسته ایم انجام می شود. وضعیت غذای ملی پوشان نیز بهبود یافته و رستوران فدراسیون تیراندازی نیز مدتی است مشغول به فعالیت کرده و در کل می توان گفت روند کلی مطلوب است.
وی در پایان با اشاره به وضعیت تیراندازان در رقابتهای کسب سهمیه المپیک نوجوانان ژاپن خاطر نشان کرد. 3 سهمیه در بخش بانوان و 3سهمیه در بخش آقایان توزیع می شود ضمن اینکه کل آسیا می دانند که ایران تیراندازان توانمند و خوبی دارد ولی از این نباید غافل شد که قدرتهای بزرگ که در این رقابتها حضور دارند کار را برای ما سخت کنند