مربی تیم سمنان: با حضور رییس جدید تغییرات مثبتی در تیراندازی رخ داده استمربی تیم سمنان معتقد است که با حضور رییس جدید فدراسیون اتفاق های خوبی در تیراندازی رخ داده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، علی کلاتی مربی تپانچه و تفنگ تیم سمنان در خصوص مسابقات استعدادیابی نوجوانان و تاثیر آن بر المپیک پیش رو گفت: این اولین بار هست که نوجوانان به صورت مجزا در این مسابقات شرکت می کنند و این اتفاق بزرگی است. این دوره مسابقات از نظر کمی در سطح عالی برگزار شد و از نظر کیفی حضور تیراندازان تیم ملی سطح مسابقات را بالا برد.امیدوارم هر سال این مسابقات را در سطح نوجوانان داشته باشیم تا به مدال های رنگارنگی در المپیک برسیم .
وی در مورد فعالیت های استان سمنان گفت: تیم ما همیشه یکی از تیم های عنوان دار بوده و امسال هم در بخش تفنگ تیمی سوم شدیم ضمن آنکه نفر اول تفنگ هم از تیم ما بود. در حال حاضر ما محدودیت سالن در شهرستان های استان را داریم اما با کمک های فدراسیون به بازیکنان مستعد در این استان، می توانیم قدم های بزرگی در این رشته برداریم.
کلاتی همچنین در خصوص تیم بزرگسالان استان گفت: ما در لیگ برتر حضور داریم و همه بازیکنان ما بومی هستند، بیشتر روی رده های پایه کار می کنیم و در بخش بانوان هم برای اولین بار در لیگ حضور پیدا کرده ایم .امیدوارم با حضور بزرگوارانی چون رییس هیات استان و مربیان خوب و سه تیرانداز ملی پوش بتوانیم قابلیت های خود را در این رشته نشان بدهیم .
مربی تیم سمنان در خصوص تغییرات فدراسیون و کادر جدید و خواسته هایش تصریح کرد: تغییرات مثبتی در فدراسیون ایجاد شده است. این مسابقات از نظر تغذیه، خوابگاه و سطح بازیکنان نسبت به سال های گذشته خیلی بهتر بود .حضور مدیران در مسابقات تاثیر به سزایی داشت. می بینیم که رییس فدراسیون از نزدیک شاهد مسابقات است و از خوابگاه تیراندازان بازدید می کند تا با ورزشکاران تعامل داشته باشد. مهمترین خواسته ما این است نظم برگزاری مسابقات بهتر از قبل باشد و برنامه ریزی ها طبق روال گذشته به صورت سالیانه انجام شود.
وی افزود: جا دارد کادر مربیان تپانچه تقویت شود . همچنین مربیان یین المللی دعوت شوند تا از تجربیات و علم آنها در این خصوص استفاده شود به عنوان مثال حضور لازلو در تفنگ برای بالا بردن سطح مربیان خیلی مفید بود و این کار را باید در تپانچه نیز انجام داد.