حضور رییس فدراسیون تیراندازی در دومین جشنواره فرهنگ واقتصاد روستاییدومین جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستایی غدیر با محوریت اقتصاد مقاومتی و فرهنگ منطقه با حضور علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی در روستای بلوبند بخش خرقان شهرستان زرندیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در این جشنواره رشته های ورزشی از جمله تیراندازی به صورت عمومی در میان شرکت کنندگان برگزار شد.
مسابقات ورزشی فوتبال، والیبال، تنیس روی میز، دوی 100متر، اسکیت ، فوتبال دستی ،تیراندازی با تفنگ بادی ،پرتاب دارت و بازی های محلی از دیگر بخش های جنبی این جشنواره بود.
این جشنواره با هدف معرفی وشناساندن آیین و رسوم و سنت های کهن منطقه ، معرفی جاذبه های گردشگری و چشم اندازهای بکر بومی و محلی و معرفی محصولات شاخص کشاورزی برگزار شد. همچنین در این جشنواره توانمندی های محلی شامل حوزه محیط زیست، بهداشت و درمان، صنایع دستی و تولیدات روستایی، ایثار وشهادت و ادارات دولتی جهاد وکشاورزی ،امور عشایری ،منابع آب ،آداب و رسوم روستایی ،فرهنگی و هنری به نمایش درآمد.
گفتنی است در اختتامیه این جشنواره نفرات برتر جوایز خود را از علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی ، موسی لطفی بخشدار خرقان، اعضای شورای اسلامی زرندیه، دهیار و مدیران محیت زیست این منطقه دریافت کردند.