عرفان صلواتی: با حضور رییس جدید اتفاق های خوبی در راه استملی پوش تپانچه می گوید، بلاتکلیفی فدراسیون باعث شد سه ماه اردو های نوجوانان تعطیل شود و حالا با حضور رییس جدید اتفاق های خوبی در پیش است.

قهرمان رقابت های تپانچه قهرمانی کشور در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون گفت: سطح کیفی و کمی رقابت های نوجوانان بالا بود و حضور چند تیرانداز برتر کشور رقابت را فشرده و سخت کرده بود. در تیم ملی نیز همین رقبا حضور دارند و همه تلاش می کنند تا بهترین نتیجه را به دست آوردند.
وی افزود: امکانات و اردوهای ما خیلی کم است و برای اینکه بخواهیم پیشرفت کنیم نیاز به امکانات بهتری داریم. به نظر من با حضور رییس جدید فدراسیون اتفاق های خوبی پیش رو خواهد بود.
ملی پوش تپانچه ادامه داد: بلاتکلیفی فدراسیون باعث شد ما سه ماه اردو نداشته باشیم. اردو باید مستمر باشد و من فکر می کنم خیلی افت کردیم. مربی تلاش می کند که ما به اوج برسیم و وقتی اردو تعطیل شود ما دوباره افت می کنیم.
صلواتی در پایان گفت: من از کودکی تیراندازی را دوست داشتم اما به طور اتفاقی این رشته را شروع کردم. استعداد یابی باید در هیات های استانی وجود داشته باشد اکثر ورزشکاران بزرگ در رشته های مختلف کاملا اتفاقی به سمت ورزش کشیده شدند.