یکشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۶

۱۲ تیرانداز عازم آلمان می شوند/ مهدی مبینی: شجاعت لازمه پیروزی در رقابتهاست

تیم ملی تیراندازی پنجشنبه یکم تیرماه، ایران را جهت شرکت در مسابقات قهرمانی جوانان جهان آلمان ترک می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، بر همین اساس مراسم بدرقه ملی پوشان با حضور مهدی مبینی سرپرست فدراسیون، سیدعسگر میرطالبی مشاور عالی، علی آبادی نایب رییس بانوان و ناصر رسولی رییس سازمان تیمهای ملی  در محل سالن جلسات این فدراسیون برگزار شد.

مهدی مبینی با  آرزوی پیروزی در رقابتها گفت: تیراندازی رشته ای خاص است و تیراندازان باید با شجاعت در خط تیراندازی حاضر شوند.

در ادامه مهدی مبینی با اعلام اینکه آرمینا صادقیان با مدال برنزی که در رقابتهای جام جهانی آلمان بدست آورد استعداد ناب ایرانی را به نمایش گذاشت مبلغ ۴۰ میلیون ریال به عنوان پاداش به وی اهدا کرد.

همچنین فرشید عبدالمحمدی نایب رییس هیات تیراندازی ایلام به آرمینا صادقیان و پوریا نوروزیان دو تیرانداز تیم ملی از ایلام بابت کسب مدالهای جهانی هدایایی تقدیم کرد.

کاروان تیراندازی کشورمان با ۱۲ تیرانداز در قالب ۶ تیرانداز خانم و ۶ تیرانداز آقا در دو رشته تفنگ و تپانچه در این رقابتها حضور خواهند یافت.

گفتنی است در رقابتهای قهرمانی جوانان جهان زول- آلمان که از ۱ تیر الی ۸ تیر برگزار می شود، حداقل ورودی (MQS) مربوط به کسب سهمیه المپیک نوجوانان ۲۰۱۸ آرژانتین را ثبت می کنند.

پیشنهاد ما

رقابتهای تیراندازی قهرمانی جوانان جهان/ پایان کار نمایندگان کشورمان در تفنگ درازکش مردان

اولین روز از رقابتهای تیراندازی قهرمانی جوانان جهان با قرار گیری ۳ نماینده کشورمان در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *