شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۶

با موافقت اعضای مجمع صورت گرفت/ صدور کارت عضویت تیراندازی

آرم

در راستای شناخت هویت ورزشکاران و فعالان رشته تیراندازی، کارت عضویت تیراندازی برای جامعه ورزش تیراندازی کشور صادر می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در جلسه  مجمع سالیانه فدراسیون تیراندازی که دیروز با  حضور روسای هئیت های ورزش برگزار شد، از صدور کارت عضویت تیراندازی در جهت شناخت هویت ورزشکاران و فعالان این رشته برای افراد موافقت شد.

در این مجمع مصوب شد با نظام مند کردن کارت عضویت تیراندازی، علاوه بر ارتقاء کیفیت خدمت رسانی به تیراندازان می توانند بانک اطلاعاتی دقیق از تمام مربیان، داوران، ورزشکاران، باشگاها که در این عرصه فعایت دارند داشته باشیم و این روند موثر، کمکی باشد تا جامعه ورزش تیراندازی  بهتر از پیش کار خود را در روند پیشرفت این ورزش انجام دهد.

برهمین اساس طبق قوانین و مقررات در بخش طرح توسعه صدور کارتهای عضویت اعلام شد که اولا برای فعالیت در این عرصه، صدور کارت عضویت برای افراد الزامی است؛ ثانیا اگر باشگاهها، کارت های عضویت برای ورزشکاران خود نداشته باشد و بدون آن فعالیت کند خلاف قوانین و مقررات پیش رفته و بدون شک از سوی فدراسیون تیراندازی و هیاتهای خود مواخذه می شود.

شایان ذکر است، افراد می توانند باتوجه به دستورالعمل کارت عضویت تیراندازی، می توانند ثبت نام خود از طریق سایت فدراسیون تیراندازی آغاز کنند.

 

پیشنهاد ما

رقابتهای مرحله سوم آزاد قهرمانی کشور- اهداف پروازی/تراپ بانوان؛ امیر بهزادی اول شد

 فینال رقابتهای تراپ بانوان در  مرحله سوم  آزاد قهرمانی کشور  با قهرمانی امیر بهزادی ادامه …